Pravidlá

Registrácia

Predtým ako urobíte svoju prvú rezerváciu, je potrebné sa zaregistrovať do rezervačného systému. A to tak, že si vyberiete v ktorom meste chcete miesto rezervovať a kliknete na „rezervácie tu“. To Vás prehodí priamo do rezervačného systému, kde si vyberiete daný deň a hodinu kedy chcete miesto rezervovať a kliknete na „prihlásiť sa“ , vyhodí Vám okno na zadanie prihlasovacích údajov, no keďže ešte nie ste zaregistrovaný, musíte najprv kliknúť na „vytvoriť nový uživateľský účet“ a vyplniť registračný formulár.

Prihlásenie

Po úspešnej registrácii, zadaním Vášho užívateľského mena a hesla a kliknutím na „prihlásiť sa“, sa dostanete kedykoľvek do Vášho účtu, aby ste si mohli zarezervovať trampolínku na požadovanú hodinu Jumpingu.

Rezervácia

Na každú hodinu Jumpingu je nevyhnutné mať rezervované miesto, keďže je počet miest limitovaný. Vaša rezervácia sa považuje za záväznú, preto rezerváciu uskutočnite iba v prípade Vášho seriózneho záujmu dostaviť sa na hodinu Jumpingu !

Formy rezervácie

Na hodinu Jumpingu sa uskutočňujú rezervácie prostredníctvom rezervačného systému, alebo telefonátom, či zaslaním SMS na číslo 0907 388 178, alebo zaslaním správy na Facebook. Stále(okrem rezervačného systému) však počkajte na potvrdenie rezervácie, aby ste mali istotu rezervovaného miesta.

V deň Vašej hodiny jumpingu, na ktorú ste sa rezervovali Vám príde zhruba o 11:00 SMS o INFORMÁCII, že máte dnes rezerváciu na cvičenie a ak sa nemôžete zúčastniť, tak aby ste sa obratom odhlásili. Táto SMS má LEN INFORMATÍVNY CHARAKTER, nepreberá za Vás zodpovednosť za rezervované miesto. Čiže strážte si svoje miesta a pamätajte, že ste si ich rezervovali.

Ak ste si ale vedomý toho, že miesto rezervované máte, no SMS ste nedostali, tak vo vlastnom záujme kontaktujte tel. číslo 0907 388 178 a zistite, či je miesto ozaj rezervované.

Zrušenie rezervácie

V prípade, že máte urobenú záväznú rezerváciu a nemôžete dostaviť,  je potrebné zrušiť rezerváciu.  Zrušiť rezerváciu je možné najneskôr 4 hodiny pred začiatkom cvičenia a to priamo v rezervačnom systéme, alebo SMS na číslo 0907 388 178, kde opätovne musí prísť potvrdenie zrušenia hodiny spätnou SMS. V prípade, že Vašu rezerváciu nestihnete odhlásiť v danom čase, tak je NUTNÉ rezervované miesto uhradiť, aj ak sa cvičenia nezúčastníte. Prihlásením sa na hodinu jumpingu dávate súhlas s tým, že ak sa nestihnete odhlásiť, tak cvičenie pri najbližšej účasti uhradíte.

 

Prečo takéto pravidlá?

Aby sa rezervácie uskutočňovali iba v prípade seriózneho záujmu o cvičenie, čím sa zabezpečí, aby ste si trampolínky navzájom neblokovali.

Uvoľnené miesto sa včas posunie čakajúcim náhradníkom/náhradníčkam (na tzv. čakačke).

Alebo v prípade nízkej účasti, aby sa nikto z nás zbytočne neprehnal na cvičenie.

Čo so sebou na cvičenie?

športové oblečenie, čisté tenisky (nie bosá noha!), pitie, uterák

 

Mená cvičiacich inštruktorov nájdete pri jednotlivých termínoch.
Zmena inštruktora je vyhradená!